جلسه طرح صالحین بسیج مهندسین سپاه ناحیه اراک برگزارشد.

در این جلسه که با موضوع بصیرت اعتقادی وبا حضور مسئول عقیدتی سپاه ناحیه اراک برگزار گردید به بررسی مسائل اعتقادی پرداخته شد.

+ نوشته شده توسط کانون بسیج در چهارشنبه بیستم بهمن 1389 و ساعت 18:30 |
جلسه طرح صالحین بسیج مهندسین سپاه ناحیه اراک باموضوع مهدویت وانقلاب جهانی حضرت مهدی(عج)برگزارشد.

در این جلسه که با حضور مسئول عقیدتی سپاه ناحیه اراک برگزار شد ایشان به تبین مسائل مربوط به ظهور منجی وعوامل موثر در بروز انقلاب پرداختند.

ودرپس از بحث پیرامون این مطلب به پاسخگویی به سوالات خواهران بسیجی دراین زمینه پرداختند.

+ نوشته شده توسط کانون بسیج در سه شنبه نوزدهم بهمن 1389 و ساعت 21:29 |
جلسه طرح صالحین با موضوع فقه وزندگی با حضور مسئول نمایندگی ولایت فقیه سیاسی سپاه ناحیه اراک وبا همکاری بسیج مهندسین سپاه ناحیه اراک برگزار شد.

ایشان در این جلسه به بررسی فقه در خانه پرداخته وانواع احکام را معرفی کردند.

ایشان احکام یک گانه را۵۲مورد احکام دوگانه را۷۲مورد سه گانه را۸۹مورد واحکام چهارگانه را۵۶مورد برشمردند وهمچنین ۱۴مورد از استثنائات خمس را بیان کردند.

همچنین ایشان با بیان احادیث وروایات مختلف اهمیت خمس را مطرح وتزکیه اموال رامهمتر از تزکیه نفس دانستند.

ودر آخر به پاسخگویی به سوالات خواهران پرداختند

+ نوشته شده توسط کانون بسیج در دوشنبه هجدهم بهمن 1389 و ساعت 20:45 |
جلسه گروه فناوری کانون بسیج مهندسین اراک در مورخ ۱۸/۱۱/۸۹با موضوع شبکه کردن دو کامپیوتر،معرفی یک شرکت عمرانی،وبحثهای مربوط به برنامه های انجمن وگروه فناوری از قبیل مباحث پژوهشی برق والکترونیک در سالن اجتماعات کانون بسیج مهندسین اراک برگزار شد.
+ نوشته شده توسط کانون بسیج در دوشنبه هجدهم بهمن 1389 و ساعت 20:44 |
جلسه طرح صالحین با موضوعات بصیرت سیاسی با حضور مسئول سیاسی سپاه روح الله وبا همکاری بسیج مهندسین سپاه ناحیه اراک برگزار شد.

آنچه برای بسیج امروز علی الخصوص برای خواهران بسیجی در خصوص مقابله با جنگ نرم لازم است تقویت معنویت وبصیرت سیاسی می باشد.

ایشان بسیج را نیروی فداکار ودلسوز نظام دانسته وکاراصلی آن را در این برهه بصیرت افزایی در درون خود وتزریق آن در جامعه دانستند.

وی همچنین در رابطه با سیاستهای اوباما در خصوص ایران،تغییر مواضع برخی از سران فتنه و مقایسه آنان بافتنه گران صدراسلام ونیزدر خصوص هدفمندسازی یارانه ها به موارد مهمی اشاره کرده وتوضیحات لازم را ذکر نمودند.

+ نوشته شده توسط کانون بسیج در یکشنبه هفدهم بهمن 1389 و ساعت 18:44 |
آزمون دوره آموزشی بدو ورود یاران وتبدیل عضویت خواهران کانون بسیج مهندسین اراک به تعداد۹۰نفر واز منابع آشنایی با سازمان بسیج مهندسین ،آشنایی با عرفان های کاذب،مهدویت و ولایت فقیه وزمزم احکام در مورخ۹بهمن ساعت۱۷در سالن اجتماعات بسیج مهندسین برگزار گردید.

کلاسهای دوره های حضوری تبدیل عضویت از مورخ۱۶بهمن به مدت۶روز در کانون برگزار گردد.

+ نوشته شده توسط کانون بسیج در شنبه نهم بهمن 1389 و ساعت 20:30 |
           همایش فرهنگی بصیرت مهندسین بسیجی

باسخنرانی:

مدیرکل محترم فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی جناب آقای دکتر مشایخی

وفرماندهی محترم سپاه روح الله استان مرکزی،سردار ابوحمزه

 

زمان:پنجشنبه۱۴بهمن ساعت۱۵

مکان:سالن اجتماعات کانون بسیج جوانان

+ نوشته شده توسط کانون بسیج در شنبه نهم بهمن 1389 و ساعت 13:10 |
این همایش با حضور اعضای شورای کانون های بسیج در محل سالن همایش های سازمان امور اقتصادی ودارایی استان مرکزی در تاریخ ۷/۱۱/۸۹به مدت یکروز برگزار گردید.

این همایش که در چهاربخش فقه در خانه وبررسی احکام خمس،سیری در نهج البلاغه ودیدگاه آن در خصوص بدعت،بررسی جایگاه انسان ها در دنیا وآخرت وجنگ نرم وبررسی عوامل فتنه۸۸صورت گرفت به سبب ارتقاء سطح وبه روز کردن اطلاعات ودانسته های بسیجیان وارئه مطالب مورد نیاز ایشان برگزار شد.

+ نوشته شده توسط کانون بسیج در پنجشنبه هفتم بهمن 1389 و ساعت 22:30 |
در جلسه ای که با حضور اعضای انجمن کشاورزی در مورخ۴/۱۱/۸۹تشکیل گردید مباحث تکمیلی نمودارهای نرم افزار تخصصی رشته که در رابطه با طراحی سیستمهای آبیاری تحت فشار می باشد مورد بحث قرار گرفت واشکالات اعضاء در این زمینه رفع گردید.همچنین  آینده شغلی وادامه تحصیل اعضا در زیر شاخه های این رشته و بهبود و روند فعالیت های اعضای انجمن مورد بحث ونظر سنجی قرار گرفت.
+ نوشته شده توسط کانون بسیج در دوشنبه چهارم بهمن 1389 و ساعت 21:5 |